MİSYONUMUZ

Koruma kullanma dengesinin sağlayan, insana ve doğaya saygılı sürdürülebilir projelerle çağın teknolojisini sektöre yansıtarak, optimum maliyet ve kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, İnşaat ve Mühendislik hizmetlerini tam anlamıyla icra ederek ülkemiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Doğa ile insanın uyumlu birlikteliğini yaşamın dinamikleriyle harmanlayarak kalıcı değerler üreten kurum kimliğimizi daha da geliştirip, uluslararası alanda nitelikli projeler üreterek sektöründe dünya ölçeğindeki en iyi kurumlardan birisi olmak.

 

EGE Mühendislik İnşaat firması faaliyetlerine 2004 yılında Çanakkale’de başlamıştır. Binalar için mimari, statik, makanik, elektrik, aplikasyon ruhsat ve uygulama projeleri hazırlamakta olup ayrıca her türlü müteahhitlik hizmetleri de vermektedir. 

EGE Mühendislik İnşaat, yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerinde, yürürlükteki kanun ve mevzuatlar çerçevesinde hareket etmekte, devlete ve topluma karşı sorumluluğunun bilinci ile iş ve istihdam yaratarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

Deneyimlerini ve birikimlerini, inşaat alanındaki yatırımları ve taahhütleri ile devam ettiren EGE Mühendislik İnşaat, tüm faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışmalarına devam edecek olup, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip, ekipman ve personel kadrolarıyla ülkemize kendi alanında daha fazla katkıda bulunmak için tüm gücü ile çalışacaktır.

Çanakkale Özen Mimarlık Ofisi